Zobrazovanie reklamy pre každý produkt ktorý užívateľov navštívil nie je dobrý spôsob ako zúročiť Váš reklamný rozpočet.

Použite systém Phoenix, aby ste tento typ remarketingu povolili len pre produkty, ktoré daného návštevníka zaujímajú najviac.

Prispôsobenie obsahu webu

Použite Phoenix API ako zdroj informáií o preferencách konkrétnych návštevníkov a prispôsobte obsah, rozloženie aj funkcionalitu stránky podľa vzorcov ich správania.

Neodrádzajte návšteníkov tým že nevedia nájsť čo hľadajú v najkratšom možnom čase. Phoenix ponúka automatickú opravu chýb a zoraďovanie produktov podľa správana konkrétnych užívateľov, užívateľov im podobným a globálnych vzorcov správania na Vašej stránke.

Nestrácajte čas manuálnym nastavovaním produktov ktoré k sebe patria. Phoenix rozpoznáva tieto vzorce a umožňuje Vám zobraziť optimálne podobné produkty pre každého návštevníka.

Ako začať?

Kontaktuje nás prosím e-mailom o ktoré funkcie pre ktorú stránku máte záujem a my Vám zašleme návody a pomôžeme pri integrácii. Tento proces bude čoskoro automatizovaný.

x
Táto stránka používa súbory cookies. Čítať viac Súhlasím